«Наш край» пропонує не призначати на місця «варягів» та «парашутистів»

12.09.19

Призначення центральною владою на місця “варягів” та “парашутистів” не сприятиме ефективній роботі обласних адміністрацій. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак, коментуючи призначення Віталія Туринка головою Запорізької ОДА та плани щодо призначення кіровоградця Олександра Стадника на Миколаївщину.

За його словами, очолювати обласні адміністрації повинні керівники, які мають досвід роботи в регіоні.

«Призначення центральною владою на місця “варягів” та “парашутистів” не сприятиме ефективній роботі обласних адміністрації. Яким би не був професіонал, йому потрібно буде витратити час на вивчення місцевої специфіки, познайомитися із місцевими чиновниками, підібрати собі команду», – зазначив Олександр Мазурчак.

Співголова «Нашого краю» нагадав, що рівненський бізнесмен Віталій Туринок на чолі Запорізької ОДА – це вже не перший приклад призначення людини без досвіду роботи в області.

«Серед попередніх призначень також були «варяги» з інших областей. Зокрема, йдеться про очільника Житомирщини — Віталія Бунечка, який є також вихідцем з Рівненщини. Очікується, що найближчим часом Миколаївщину очолить виходець із Кіровоградської області Олександр Стадник», – наголосив Олександр Мазурчак.

На його думку, останні кадрові рішення можуть негативно позначитись на роботі обласної влади загалом.

“Головне – завоювати довіру місцевих мешканців, щоб якнайшвидше здійснити зміни, на які вони очікують. А призначення «парашутистів» призводять до втрати дорогоцінного часу. Досвід їхнього призначення попередньою владою – негативний: у підсумку, вони нічого не досягали та йшли з посад”, – зазначив співголова партії “Наш край”.

Нагадаємо, 5 вересня Президент України призначив головою Запорізької ОДА Віталія Туринка. Новий очільник області є співвласником декількох підприємств у сфері будівництва та промисловості, його пов’язують з «Рівненським домобудівним комбінатом», «Волиньферрометал», «Інтертрейд» та іншими підприємствами.