«Наш край» пропонує механізми для подолання бідності: ефективна соціальна політика та розвиток реального сектора

16.06.21photo 2020 08 03 12.08.19 - «Наш край» пропонує механізми для подолання бідності: ефективна соціальна політика та розвиток реального сектора

Влада повністю провалила розвиток соціального сектору економіки та підтримки бізнесу. Більше половини українців вважають, що за останні два роки вони стали біднішими. Про це заявив народний депутат, співголова партії «Наш край» Антон Кіссе.

«Нинішня влада декларувала на своїх передвиборчих рекламних бордах по всій країні «кінець епохи бідності». За результатами одного з останніх соціологічних опитувань, 54,4% українців  впевнені, що їх фінансове становище погіршилося за останні два роки. А згідно з офіційними даними Інституту демографії ім. М.В. Птухи НАНУ, рівень бідності в Україні становить понад 51%», – заявив Антон Кіссе.

Уряд вирішив не займатися комплексними проблемами, а обмежитися імітацією діяльності за допомогою сумнівних щодо закону рішень РНБОУ.

«Рішеннями Ради нацбезпеки влада підміняє судову та правоохоронну систему. Замість необхідних системних кроків з позитивних перетворень у країні в інтересах простих людей – влада обрала простий та дешевий піар. До того ж непросту ситуацію у країні ускладнює пандемія коронавірусу, боротьбу з наслідками якої влада також провалила», – повідомив співголова «Нашого краю».

Не тішить статистика і у державних програмах «Доступні кредити 5-7-9%» та «Доступна іпотека 7%»

«В Україні зареєстровано 1,3 мільйона підприємців. «Доступний кредит» отримали 17 тисяч. А іпотеку змогли собі дозволити 217 родин на всю Україну. Це посміховисько, а не статистика», – наголосив Антон Кіссе.

«Наш край» закликає владу почати впроваджувати ефективні програми у соціальній та бізнес-сферах.

«Влада, по-перше, має розробити та почати реалізовувати комплексну державну програму з подолання безробіття. По-друге, запустити ефективну програму підтримки нового бізнесу, яка включатиме доступні кредити та зменшення податкового навантаження. По-третє, держава має спростити умови отримання доступної іпотеки, щоб більшість українських родин, у разі потреби, могли придбати доступне житло», – підсумував Антон Кіссе.

Згідно з опитування КМІС, 54,4% українців впевнені, що їх фінансове становище погіршилося за останні два роки. Понад 90% заявили, що підвищенням тарифів на комунальні послуги та зростання цін на продукти сильно вплинуло на фінансове становище їхніх родин.