«Наш край» проголосував за створення в Святогорську Школи Олімпійського резерву

21.05.18

Депутати Святогірської міської ради від «Нашого краю» підтримали на голосуванні план будівництва в місті спортивної бази олімпійської підготовки. Про це повідомила керівник фракції Наталія Киркач.

За її словами, 18 травня на черговому пленарному засіданні сесії було розглянуто питання розробки детального плану території по вул. Курортної, де передбачається будівництво спортивного об’єкта.

«Територія площею близько 20 га перетвориться в регіональну спортивну базу олімпійської підготовки європейського рівня, в якій будуть зали для боротьби, важкої атлетики та боксу, тир, вуличні тренажери, басейн на 8 доріжок довжиною 50 м з трибунами для глядачів, зал сухого плавання, тренажерний зал, легкоатлетичний стадіон з футбольним полем і трибунами на 5000 місць», -зазначила Наталія Киркач.

Вона підкреслила, створення такого комплексу олімпійської підготовки приверне до міста інвестиції і створить нові робочі місця.

«Заплановано і будівництво інфраструктурних об’єктів. Таким чином регіональна спортивна база зможе стати національною і проводити обласні, національні та міжнародні змагання. Створення такого комплексу олімпійської підготовки дасть місту 250 додаткових робочих місць і, звичайно ж, принесе йому інвестиції і стрімкий розвиток готельного та туристичного бізнесу», -зазначила Наталія Киркач.

Вона підкреслила, депутати «Нашого краю» вважають своїм пріоритетом повернення колишньої слави місту, залучення інвестицій та створення спортивно-туристичної бази.

«Фракція «Нашого краю» в Святогірській міській раді буде брати участь у всіх етапах реалізації масштабного проекту і докладе максимум зусиль, щоб Святогірськ повернув колишню славу перлини Донеччини», –  підсумувала Наталія Киркач.