«НАШ КРАЙ»: професійні, успішні, свої

23.09.15

Перша запорізька партія «НАШ КРАЙ», яка продовжує впевнено набирати популярність серед наших земляків, на зборах Запорізької міської організації висунула кандидата в мери і затвердила список кандидатів у депутати міської ради. Серед них – професіонали і патріоти рідного краю: діючі депутати і початківці політики, бюджетники і підприємці, експерти в гуманітарній та технічній сферах, ветерани та молодь.

Одна з найбільш численних груп серед кандидатів «НАШОГО КРАЮ» – досвідчені управлінці, що присвятили багато років державній службі. Це відомий городянам секретар Запорізької міської ради Роман Таран, директор телеканалу «МТМ» Людмила Маринюк, начальник управління соціального захисту Запорізької міської ради Ольга Полковникова, голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Орджонікідзевському району Зоя Лимарчук. Вони працювали в органах місцевої влади в найбільш складні для країни моменти – у часи політичних конфліктів та економічних криз. Незважаючи на зовнішні несприятливі фактори, змогли організувати роботу ввірених їм установ.

Ідея відродження нашого краю об’єднала промисловців і підприємців. Сергій Пшигоцький, Олександр Музичук, Василь Полюсов, Вадим Рильський, Олександр Мотренко, Тетяна Поліщук та інші протягом багатьох років забезпечують стабільну роботу своїх підприємств. Тепер вони прийняли рішення направити свій управлінський досвід на вирішення економічних проблем міста. Як вони самі зізнаються у своїх інтерв’ю та коментарях ЗМІ, в політику їх привели патріотизм, небайдужість до долі запорізького краю, бажання побудувати забезпечене майбутнє для своїх земляків.

У списках політичної сили «НАШ КРАЙ» представники трудових колективів «Науково-виробничого комплексу «Іскра», Запорізької кондитерської фабрики, «Запорізького автомобілебудівного заводу», «Запоріжтрансфоматор» та багатьох інших заводів. Ці кандидати від партії «НАШ КРАЙ» знають проблеми підприємств найбільшого індустріального центру України. Вони готові вирішувати як виробничі, так і екологічні проблеми нашого регіону.

«НАШ КРАЙ» робить ставку як на представників старшого покоління, так і на молодь – на сплав досвіду і перспективності, життєвої мудрості та енергії. Партія не на словах, а на ділі підтримує спадкоємність поколінь, передачу безцінного досвіду від старшої ланки молодшій. На запрошення керівництва партії виборчі списки поповнили такі відомі запорожцям знакові особистості як Віктор Короленко, Костянтин Вайтанік, Іван Костенко, Володимир Кузенко та інші.

Є в списку «НАШОГО КРАЮ» і нові для суспільно-політичного життя Запоріжжя особи. Разом зі старшими однодумцями на вибори йдуть початківці політики, такі як Олександр Молчанов і Дмитро Переплетчиков.

Велику довіру партії «НАШ КРАЙ» надали запорізькі медики: головлікар «Дитячої лікарні №1» Валентина Лихачова, лікар-терапевт міської лікарні №4 Валентина Маркова, начальник Управління з питань охорони здоров’я Вікторія Ушакова, головлікар «Госпіталю ветеранів війни» Тетяна Ярмощук, замголовлікаря міського військового госпіталю Світлана Аксьонова, а також головлікар міської лікарні №8 Надія Севальнєва.

Жодна політична сила в Запоріжжі і області не може похвалитися таким підбором кандидатів, такою різноманітністю знань, навичок, досвіду. «НАШ КРАЙ» дійсно став першою в запорізькій історії об’єднуючою платформою для представників різних соціальних сфер. Саме таку партію давно чекають запорожці. І тому успіх партії «НАШ КРАЙ» на найближчих і прийдешніх виборах не викликає сумнівів.