«Наш край» продовжує розвивати спортивну інфраструктуру в селах

15.11.19

У селі Новопетрівка Снігурівського району завершилися роботи з будівництва першого і єдиного спортивного об’єкта. Соціально-освітній проект вдалося втілити завдяки підтримці депутатів Миколаївської обласної ради від партії «Наш край», депутата Надії Боднар та народного депутата України 7-го скликання Ігоря Бріченко.

Як зазначив під час відкриття спортивного об’єкту глава фракції «Наш край» в Миколаївській обласній раді Юрій Кормишкін, практика реалізації подібних проектів в сільській місцевості повинна тривати, так як від розвитку спортивної інфраструктури залежить здоров’я і майбутнє дітей.

“Дуже радий сьогодні бути присутнім на такому чудовому заходи і програми. Я сам виходець з села Новопетрівка, це моє рідне село. Сьогодні радію від того, що ми всі зібралися по хорошому приводу, щоб відкрити новий спортивний об’єкт. На жаль, дуже рідко буваю в рідному селі , але намагаюся щосили працювати на його благо. Упевнений, що розвинута спортивна інфраструктура в сільській місцевості – запорука виховання здорового покоління. Без якісної спортивної бази для дітей – неможливо виховувати здорову націю. Хочеться побажати всім ученям школи і спортсменам успіхів і побільше спортивних перемог”, – зазначив Юрій Кормишкін.

У свою чергу депутат облради Олена Донченко, яка вже багато років опікується питаннями спорту, зазначила, що це не останній проект, спрямований на розвиток спортивної молоді, який підтримує «Наш край».

“Я теж виросла в селі, у нас теж не було спортивного майданчика. Через багато років роботи депутатом, я рада визнати, що ми зробили правильні кроки і почали реалізацію проектів зі створення спортивної інфраструктури в сільській місцевості. І нехай недоброзичливці кричать, що це не має значення і гроші є куди витрачати. ​​Так, гроші завжди є куди витрачати, але завжди важливо при розподілі коштів віддавати звіт вкладенню в майбутнє. Спорт, наші діти – це і є майбутнє здорового покоління”, – сказала Олена Донченко.

На заході були присутні багато жителів Новопетрівки, які спільно з гостями взяли участь в спортивному флеш-мобі, концертній програмі і виступили вболівальниками в першому футбольному матчі ветеранів.