«Наш край» продовжує проєкт по благоустрою територій

12.11.21ozeleninnya - «Наш край» продовжує проєкт по благоустрою територій

Півтисячі саджанців різноманітних культур було висаджено в Єланецькій громаді. В рамках власного партійного проєкту «Наш квітучий край», який реалізується уже протягом 5-ти років в селах Калинівка, Маложенівка, Ясногородка, Водяно-Лорине членами партії, прихильниками та небайдужими людьми було висаджено саджанці груші, яблуні, вишні, сливи, персику, каштанів, жасмину, спіреї, жимолості, троянд.

За словами голови фракції партії «Наш край» в Єланецькій селищній раді Людмили Присяжнюк, в бюджеті громади надзвичайно мало коштів, які направляються на благоустрій, а на озеленення територій таких коштів і зовсім немає. Саме тому, за словами Присяжнюк, партія «Наш край» і проводить уже не перший рік поспіль такі толоки в рамках проекту.

gorb - «Наш край» продовжує проєкт по благоустрою територій«В цьому році озеленення територій відбувалось біля нашої новозбудованої церкви в Калинівці, в парках, біля дитячих садочків. Також не забуваємо і про родинний парк, висаджений на місці пустирю в селі Маложенівка: в цьому році оновили територію саджанців на місці тих, що не прижились. Окремо ще біля церкви висадили 20 кущів троянд, які нам, саме для храму, направила депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Надія Іванова. 464 саджанці тільки дерев було висаджено в наших селах», – розповідає Людмила Присяжнюк.

За словами депутата, організувати таку роботу було неважко, адже це вже традиційна практика для «Нашого краю».

«У нас є наші старости Володимир Булах та Тетяна Козуб. Вони великі молодці і завжди стараються максимально зробити краще для своїх старостинських округів. Так було завжди. В цьому році до нас приєдналися старости і інших сіл: Руслан Готшалюк, староста Ясногородки, та Тетяна Кирильчук, староста Водяно-Лорине, за що їм велика вдячність. Адже в питаннях соціальних проєктів та спільної справи для благополуччя рідного краю немає партійної приналежності, є спільна праця та спільний результат», – зазначила Людмила Присяжнюк.

В свою чергу, староста Маложенівського старостинського округу від партії «Наш край» Тетяна Козуб відзначила, що метою акції було привернути увагу місцевих мешканців до проблем екології, зберегти зелені насадження.

gorod - «Наш край» продовжує проєкт по благоустрою територій

«Протягом останніх років Україна втратила понад дві третини лісів і нині за лісистістю посідає передостаннє місце в Європі. Ліси в нашій державі займають площу приблизно 9 млн га, тобто 15 % її території. Метою акції було привернути увагу місцевих мешканців до проблем екології, зберегти зелені насадження в нашій громаді. 464 саджанці висаджено. Чекаємо весни, щоб зацвіли яскраво наші села. Щиро дякуємо за надання посадкового матеріалу Надії Івановій та сприяння в його отриманні – Людмилі Присяжнюк», – розповіла Тетяна Козуб.

Варто відзначити, що в 2020-2021 рр. партія «Наш край» приділяє значну увагу питанням екології, покращенню навколишнього середовища та благоустрою територій.