«Наш край» продовжує кампанію щодо посилення безпеки «Країна для дітей»

27.06.1836300052 405931519906189 4183444922516373504 n - «Наш край» продовжує кампанію щодо посилення безпеки «Країна для дітей»

Посилити заходи безпеки в головних освітніх установ району та області та розпочати компанію «Країна для дітей» закликають депутати Вознесенського районної ради від «Нашого краю». Про це говориться в зверненні до депутатів Миколаївської обласної ради та депутатам об’єднаних територіальних громад, повідомляє регіональна прес-служба.

Літній час дуже вдалий для оперативного проведення всіх необхідних заходів для того, щоб до початку навчального року підійти з новими показниками рівня безпеки в дитячих садах і школах, повідомили в прес-службі.

«Ми, депутати Вознесенської районної ради звертаємося до депутатів всіх рівнів почати нову тримісячну кампанію« Країна для дітей ». Ми повинні побудувати державу, в якому наші діти будуть жити краще і щасливіше. Вони будуть отримувати якісну медичну допомогу, перспективне освіту, можливості без корупції. Літо – час відпочинку та оздоровлення наших дітей, вступних іспитів і час обирати майбутню професію. Тому влітку будуть актуалізовані теми освіти, відпочинку і медицини», – йдеться у зверненні депутатів.

У зверненні наголошується, що радянська система відпочинку дітей розвалена і зруйнована, приватизована, а нова не вибудувана.

«Те, що працює, не контролюється урядом та призводить до катастрофічних інцидентів: масові отруєння, пожежі, поширення інфекційних захворювань. Українська медицина відстала від сусідніх країн, а тому діти зі складними хворобами змушені лікуватися за кордоном», – упевнені депутати.

«Наш край» ініціює посилення безпеки «знизу», не чекаючи поки «зверху» нарешті візьмуться за справу  – школи повинні стати територією безпеки.

«Наші діти повинні жити в безпечному світі. Вони повинні жити краще, отримувати якісну медицину, освіту і перспективу. Ми, депутати районної ради ініціюємо перед органами виконавчої влади всіх рівнів вирішення питання про посилення безпеки в навчальних закладах і врахувати всі наші пропозиції», – підсумували в прес-службі.