«Наш край» продовжує допомагати постраждалим від вибухів в Ічні

12.10.18Ichnya foto 2 - «Наш край» продовжує допомагати постраждалим від вибухів в Ічні

Депутати й активісти політичної партії «Наш край» на Чернігівщині продовжують допомагати постраждалим від вибухів на військовому арсеналі поблизу Ічні. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Гуманітарну допомогу постраждалим жителям Ічнянщини надав депутат обласної ради від «Нашого краю» Сергій Баришовець з Носівки. Він, зокрема, відправив в евакуаційний пункт у с. Южне продукти харчування, гігієнічні засоби, матраци. У команді депутата переконані, що чужої біди не буває, тому потрібно підтримувати постраждалих ічнянців, необхідно об’єднатися, щоб спільно подолати негаразди.

Як повідомлялося раніше, допомогу постраждалим надали депутати обласної ради від «Нашого краю» Ірина Грозенко та Лариса Осадчук, депутат Ніжинської міської ради від «Нашого краю» Ірина Онокало.
Уночі 9 жовтня на території 6-го арсеналу Міноборони поблизу смт Дружба в Ічнянському районі Чернігівської області сталися вибухи, що спричинили пожежу.

З прилеглих територій евакуйовано понад 12,5 тисяч осіб. Закрито повітряний простір в радіусі 30 км, призупинено рух залізничного та автомобільного транспорту. Для запобігання надзвичайних ситуацій від газопостачання відключено м. Ічня та 11 населених пунктів Ічнянського району. Працює оперативний штаб ДСНС, поліції та Нацгвардії. Ліквідація надзвичайної ситуації в Ічні триває.
Поступово жителі Ічні та навколишніх населених пунктів повертаються до звичайного життя. В евакуаційних пунктах залишаються понад 100 людей.