«Наш край» продовжує дарувати добро в рамках власного проєкту «Зігрій теплом кожну дитину»

24.01.22mykolayiv akcziya - «Наш край» продовжує дарувати добро в рамках власного проєкту «Зігрій теплом кожну дитину»

В рамках власного проєкту «Зігрій теплом кожну дитину» волонтери політичної партії «Наш край» у Миколаєві завітали із подарунками на свято для 120 підопічних ГО «Усмішка дитини». Волонтерами виступили депутати Миколаївської обласної ради Надія Іванова, Григорій Ташлик та депутати місцевих рад області Ольга Остапчук, Андрій Добровольський, Олена Посашкова, Тетяна Садова.

На запрошення керівника ГО «Усмішка дитини» в міжнародний день обіймів до дітей та батьків завітали представники Миколаївської обласної організації партії «Наш край» з подарунками та привітаннями. Вони вручили 120 подарунків для малечі. Гості з «Нашого краю» завітали на виставу «Несподівані приключки», з якою діти та їхні батьки неодноразово брали участь в мистецьких фестивалях та конкурсах. Учасники вистави отримали від голови «Нашого краю» в області – бенефіціарного власника групи компаній ПАЕК Юрія Кормишкіна – великі солодкі подарунки. Крім того, голова партосередку вручив подарунковий сертифікат на 10 тис. грн керівництву організації.

«Потрібно сіяти добро, тоді будуть і достойні сходи. Зазвичай від Дня Святого Миколи Чудотворця до Хрещення Господнього ми розвозили подарунки. В цьому році нам не вистачило місяця, тому ще до кінця січня дітвора буде отримувати солодощі та подарункові набори. Радію з того, що в нашому колі однодумців з’являються нові організації, як от наприклад, ГО «Усмішка дитини», – відзначив у коментарі Юрій Кормишкін.

Ініціаторами створення ГО «Усмішка дитини» у 2017 році стали три жінки – мами діток з ментальними порушеннями. Вони об’єднали зусилля заради соціалізації, інтеграції в суспільство, профорієнтації особливих дітей. Зараз в організацію входять 205 сімей.

«Завдяки участі у конкурсах від Департаменту праці та соцзахисту населення ми маємо можливысть організовувати для наших дітей гуртки за інтересами. Це моделінг – наші діти пробують себе в якості моделей на показах, хореографія, шаховий гурток. У «Веселій майстерні» діти беруть участь в майстер-класах з кулінарії, гончарного мистецтва, виготовлення фруктово-квіткових букетів, створено футбольну команду. Також на нашій базі працює інклюзивний театр, у виставах якого беруть участь діти з батьками», – розповіла керівник організації Олена Корсунська.

Як зазначила у своєму виступі депутат Миколаївської обласної ради від партії «Наш край» Надія Іванова, незважаючи на те, що організація доволі молода, зроблено вже дуже багато. У свою чергу, керівник організації Олена Корсунська подякувала гостям за привітання та підтримку. Додали святкового настрою величезною піньятою з повітряними кульками під стелею.

В цьому році депутати та волонтери партії «Наш край» вручили подарунки понад 7500 дітлахів, а загалом за 6 років реалізації проєкту увагою партійцев охоплено близько 50 тис. дітей.