«Наш край» представив Миколаївщину на українсько-грузинському бізнес-форумі

24.07.17

Депутат Миколаївської міської ради від політичної партії «Наш край» Владислав Ентін представив Миколаївщину на Українсько-грузинському бізнес-форумі, який днями відбувся в містах Тбілісі і Батумі.

Як зазначає депутат, метою форуму є активізація українсько-грузинського співробітництва і налагодження коопераційних зв’язків в машинобудуванні, логістиці, кольорової та чорної металургії, легкої, хімічної та авіаційної промисловості, в поставках продуктів харчування, винних напоїв та іншого.

“Уже багато років Грузія зберігає провідне місце серед основних торговельно-економічних партнерів України і навпаки. Для нас, депутатів і підприємців, які представляють Миколаїв і Миколаївську область, дуже важливо продовжувати налагоджувати бізнес-співпрацю з представниками підприємств і різних фірм, в тому числі і з такої країни, як Грузія”, – зазначив Владислав Ентін.

“Команда «Нашого краю» вже кілька років поспіль напрацьовує проекти міжнародного співробітництва з метою залучення в громади Миколаївщини додаткових інвестицій для економічного розвитку регіону. Сподіваємося на позитивні результати цього напрямку”, – підсумував депутат.