«Наш край» представлений у Громадській раді при ОДА

20.03.19Grom rada - «Наш край» представлений у Громадській раді при ОДА

Представниця благодійного фонду «Наш край» Тетяна Терещенко увійшла до нового складу Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації. Про це повідомляє регіональна прес-служба партії.

Тетяна Терещенко наголосила, що присутність благодійного фонду «Наш край» у складі Громадської ради не є випадковим, адже ця організація проводить активну громадську діяльність в області з допомоги родинам, громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах. За підсумками 2018 року благодійний фонд «Наш край» відзначено в обласному конкурсі «Благодійник року».

Під час установчого засідання Громадської ради обрано ініціативну групу, яка працюватиме над підготовкою першого засідання новообраного складу Громадської ради при ОДА.

Всього до Громадської ради як консультативно-дорадчого органу увійшли понад 130 представників інститутів громадянського суспільства в області.

Благодійний фонд «Наш край» працює на Чернігівщині з 2015 року. За цей час допомогу від фонду отримали кілька тисяч чернігівців. Також організація реалізувала соціальні проекти з підтримки українських військовослужбовців у зоні АТО та ООС, допомоги медичним закладам області тощо.