“Наш край” працює над створенням у Чернігові притулку для жертв домашнього насильства

02.07.212 07 novost chernygov - "Наш край"  працює над створенням у Чернігові притулку для жертв домашнього насильства

У Чернігові депутатська група «Рівні можливості» працює над  відкриттям притулку (антикризових кімнат) для осіб, постраждалих від домашнього насильства. Серед інших над проектом працюють депутатки Чернігівської міськради від «Нашого краю» Марія Родикова і Наталія Рашина.

«Сьогодні разом із колегами – представницями інших політичних сил – обговорили реалізацію цього актуального і важливого для Чернігова проєкту», – повідомила керівниця групи «Рівні можливості» Марія Родикова.

За її словами, депутати прагнуть створити безпечне місце для перебування жертв насильства, надання їм кваліфікованої комплексної допомоги і підтримки.

Як уточнила Марія Родикова, статистика фактів домашнього насильства в Чернігові за останні роки не зменшується. Навпаки – пандемія коронавірусу (коли люди вимушено так багато часу проводили вдома) зробила це питання ще більше нагальним через зростання кількості випадків насильства, жертвами якого стають переважно жінки.

Протягом місяця депутатки аналізували це питання, збирали дані, консультувалися зі спеціалістами, вели перемовини з партнерами щодо залучення коштів для відкриття притулку. Нині проєкт готовий до реалізації. Вже є інвестори, які готові підтримати ініціативу і надати необхідний ресурс.

Представниці депутатської групи «Рівні можливості» сподіваються, що місцева влада підтримає цей соціальний проєкт та допоможе з пошуком приміщення, що перебуває в комунальній власності.