«Наш край» посприяв збільшенню фінансування протиковідних заходів у Запорізькій області

02.11.21photo 2021 11 02 12.49.02 - «Наш край» посприяв збільшенню фінансування протиковідних заходів у Запорізькій області

За підтримки депутатів від “Нашого краю” в Пологівській громаді Запорізької області домоглися виділення коштів на фінансування протиковідних заходів. На сесії Пологівської міської ради депутати від партії “Наш край” Валентина Шашко, Ігор Сніжко, Наталія Кошель, Валентина Романцова та Анна Дуб підтримали програму “Охорона здоров’я”.

Згідно з нею, кошти місцевого бюджету спрямують на фінансування заходів з недопущення поширення коронавірусної інфекції та сприяння вакцинальній кампанії.

Пологівський центр первинної медико-санітарної допомоги отримає понад 1,5 мільйона грн на закупівлю необхідних медичних препаратів, дезінфекційних засобів, медичного одягу. Зокрема, на доплати медикам, які працюють в умовах підвищеного ризику, виділять 91 тис. грн.

В пріоритеті залишається й стимулювання вакцинальної кампанії. Понад 576 тис. грн направлять на забезпечення належних умов вакцинації населення Пологівської громади.