«Наш край» попри спротив влади домігся реєстрації діючого мера Боярки кандидатом у міські голови

07.10.15

Боярська міська виборча комісія зареєструвала кандидатом у міські голови чинного мера Тараса Добрівського.

Боярська міська виборча комісія виконала рішення Київського окружного адміністративного суду, який ще 5 жовтня зобов’язав її зареєструвати Тараса Добрівського кандидатом на посаду міського голови. Раніше міськвиборчком безпідставно відмовив чинному меру, який вже дев’ять років очолює Боярку, у реєстрації на виборах міського голови.

Відмова виборчкому реєструвати представника «Нашого краю» носить політичний характер. Наша політична сила має значну підтримку в місті, тому влада намагалась будь-якими способами перешкодити «Нашому краю» взяти участь у виборах.

Нагадаємо, у Херсоні виборча комісія безпідставно заборонила брати участь у виборах міського голови представнику «Нашого краю» Володимиру Сальдо, який 10 років очолював місто. З надуманих причин відмовили в реєстрації списків кандидатів від «Нашого краю» до Волинської, Житомирської, Запорізької, Тернопільської обласних рад, Лисичанської міськради (Луганська область) і Старосамбірської районної ради (Львівська область), Первомайської міськради (Миколаївська область). Більшість справ «Наш край» вже виграв.