«Наш край» попри намагання конкурентів перешкодити зареєстрували на виборах у Чернівецькій області

29.11.16

Чернівецький окружний адміністративний суд постановив зареєструвати кандидатів від «Нашого краю» на виборах до Вижницької міської ради, незважаючи на протидію конкурентів. Про це повідомив Голова Вижницької районної організації політичної партії «Наш край» Геннадій Звягінцев.

Він зазначив, що міська виборча комісія, до складу якої входять представники усіх політичних партій, крім «Нашого краю», відмовилася зареєструвати кандидатів від партії. Члени комісії пояснили своє рішення начебто порушенням строків реєстрації районної організації партії «Наш край». Скасувати політично вмотивоване рішення МВК вдалося лише через суд.

«Дії міської виборчої комісії підтвердили: інші політичні сили бояться чесно конкурувати з «Нашим краєм», яким має сильну підтримку серед місцевого населення. Конкуренти прагнуть усіма способами усунути партію від виборів до об’єднаних територіальних громад. Однак суд встановив справедливість і ми впевнено йдемо на вибори», – заявив Геннадій Звягінцев.

Нагадаємо, вибори до Вижницької міської об’єднаної територіальної громади відбудуться 18 грудня.  Зазначимо, що Вижницька ОТГ включає Вижницьку міську раду, Багнянську, Виженську, Іспаську, Міліївську, Черешенську та Чорногузівську сільські ради.