«Наш край» погодив збільшення депутатського фонду для допомоги соціально незахищеним запоріжцям

16.11.16260073 - «Наш край» погодив збільшення депутатського фонду для допомоги соціально незахищеним запоріжцям

Розмір депутатського фонду в Запорізькій області буде збільшено до 250 тисяч гривень. Про це у відповідь на лист депутатів від фракції «Наш край», повідомила обласна державна адміністрація, зазначивши що відповідні кошти будуть виділені на початку 2017 року рамках розподілу залишкових коштів обласного бюджету.

У партії «Наш край» відзначають, що в зв’язку зі значним зниженням рівня життя, більшість громадян перебувають у вкрай важкому життєвому становищі.

Однією з можливостей поліпшення умов життя ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, які перебувають в складних життєвих обставинах є надання матеріальної допомоги за рахунок коштів депутатських фондів.

Нагадаємо, в 2016 році, завдяки зусиллям депутатів обласної ради від партії «Наш край», депутатський фонд вдалося збільшити до 120 тис. грн. Але і цих грошей виявилося недостатньо для надання матеріальної допомоги – кількість звернень соціально незахищених громадян продовжує збільшуватися. У зв’язку з цим, депутати фракції «Наш край» вирішили звернутися до обласної влади з пропозицією збільшити фінансування Фонду соціальної підтримки громадян на 2017 рік в частині надання адресної грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах. Після прийняття відповідного рішення обласної ради на початку наступного року, депутатський фонд планується збільшити більш ніж в два рази.

«Наші жителі сьогодні як ніколи потребують адресної матеріальної допомоги, і обов’язок депутатів обласної ради знайти кошти для підтримки наших земляків. Дуже важливо, що є розуміння важливості цього питання з боку обласної влади в особі голови Запорізької ОДА та керівників відповідних. На тлі антисоціальних реформ уряду місцева влада повинна хоча б частково компенсувати катастрофічне падіння рівня життя. Це те, що ми зобов’язані були зробити і зробили», – підкреслив керівник фракції« Наш край »в Запорізькій обласній раді Сергій Кальцев.