“Наш край” підтримує підприємців у період пандемії

19.04.21romanenko savchenko - "Наш край"  підтримує підприємців у період пандемії

Депутат Чернігівської обласної ради Ігор Романенко («Наш край») під час зустрічі із керівником регіонального відділення державного «Укрексімбанку» Олександром Савченко обговорили необхідність підтримки бізнесу в умовах карантину шляхом реалізації програми доступних кредитів.

Наразі для підприємців працює програма «Доступні кредити 5-7-9%», за якою держава компенсує підприємцю частину кредитного навантаження. Чим більше робочих місць він створює, тим більшу компенсацію відсотків за кредитом отримує.

«Ми розуміємо, що представники малого і середнього бізнесу зазнали чи не найбільших збитків в умовах пандемії коронавірусу, тому потребують підтримки не лише держави, а й місцевої влади», – прокоментував Ігор Романенко.

Крім цього, під час спілкування з керівником фінансової установи йшлося про можливість фінансування видатків програм ремонтно-будівельних робіт на дорогах загального користування місцевого значення і комунальної власності.

Також обговорено пропозиції банку щодо програм фінансування Чернігівського онкодиспансеру (ремонт бункеру, лізинг прискорювача, ремонт будівлі).

romanenko savchenko - "Наш край"  підтримує підприємців у період пандемії