«Наш край» підтримує кікбоксинг на Чернігівщині

26.12.17

Спортивні змагання Відкритого Кубку Чернігівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з кікбоксингу «Новорічна рукавичка» серед чоловіків та жінок, а також чемпіонат ДЮСШ «Україна» Чернігівської міської ради серед юних спортсменів  за підтримки “Нашого краю” відбулись  у Чернігові. Про це повідомила депутат від “Нашого краю” Наталія Кривоус, яка працює заступником директора ДЮСШ «Україна» Чернігівської міськради.

За її словами, необхідно приділяти більше уваги популяризації спорту серед молоді.

“Підтримка спорту є надзвичайно корисною справою, адже тільки так підлітків та молодь можна відволікти від комп’ютерів, асоціальних залежностей та спрямувати їхню енергію на благо”, – переконана вона.

Вона наголосила, її діти з п’ятирічного віку займаються кікбоксингом.

«Мої сини, 17 та 14 років, з п’ятирічного віку займаються кікбоксингом та мають значні досягнення: старший цього року став чемпіоном світу, а молодший – неодноразовий переможець всеукраїнських змагань», – поділилася депутат від «Нашого краю».

Спортивні змагання активно підтримали представники «Нашого краю» –  депутати від партії Віктор Бистров (Чернігівська міська рада), Олександр Стрішний (Новозаводська районна рада), а також керівник виконкому Чернігівської обласної організації «Нашого краю» Юрій Музика. За підсумками змагань організатори вручили подяки партнерам, які підтримують розвиток кікбоксингу на Чернігівщині.