«Наш край» підтримує футбол

29.10.1844942132 998429943701564 3803047692108562432 n - «Наш край» підтримує футбол

На днях, під час тренувань на Центральному міському стадіоні новоствореній футбольній команді Миколаївського району «Бастіон» було передано новий комплект форми та футбольні м’ячі. Про це повідомив голова Миколаївської районної організації «Наш край» Андрій Добровольський.

За його словами, така підтримка є справою честі для представників партії, які працюють на розвиток Миколаївського району.

«В нашому районі є дві футбольні команди. Одна з них це «Бастіон», яка до недавнього часу носила назву «Весняне». Учасники команди «Бастіону» це наші хлопці: молоді, активні та дуже палкі до перемоги. Коли вони виходять на поле, за них вболіває весь район. Для нас було важливим саме зараз, коли команда проводить трансформації всередині, оновлює склад, змінює назву та готується до зимового чемпіонату підтримати їх та зробити так, щоб коли хлопці вийдуть на поле, люди були задоволені і грою, і зовнішнім виглядом нашої команди», – зазначив Андрій Добровольський.

В свою чергу головний тренер та керівник «Бастіону» Олександр Дирів розповів, що вдало підібраний склад дав можливість в минулому році вдалося зайняти 4 місце і виграти Зимовий Кубок любительської ліги.

«Розвивати футбол в районах дуже важко. Добиватись успіхів ще важче. Але ми маємо сили, а головне ми маємо бажання йти до перемоги. Ми команда не окремого села, ми команда цілого Миколаїського району. Для нас існує тільки любов до футболу і бажання відстоювати честь своїх земляків», – відзначив головний тренер та розповів, що на даний час команда готується взяти участь в другій лізі м. Миколаєва зимової першості.

Варто відзначити, що потиснути руку футболістам Миколаївського району на чергове тренування приїхали депутат з Миколаївського району Олексій Бродецький, депутат Веснянської ОТГ Станіслав Габуєв, депутати Миколаївської міської ради В’ячеслав Карцев та Сергій Мотуз, керівник базового господарства «Нива Весняне» Олександр Худенко, представники молодіжного крила обласної організації партії «Наш край».