«Наш край» підтримує дії української влади, спрямовані на консолідацію усіх політичних сил країни

23.02.22photo 2022 02 23 17 19 03 - «Наш край» підтримує дії української влади, спрямовані на консолідацію усіх політичних сил країни

«Наш край» підтримує заклик української влади щодо до об’єднання та консолідації зусиль усіх політичних партій задля спільної роботи заради розвитку нашої країни. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак, наголосивши, що партія має представництво близько 2 тисяч депутатів на всіх рівнях рад в Україні, та, зокрема, у Верховній Раді.

«Наш край» неодноразово закликав до об’єднання політичні сили задля спільної роботи заради розвитку нашої країни. Усі обранці партії підтримують заклик Президента України до об’єднання та консолідації зусиль усіх політичних партій. Як партія, серед головних пріоритетів якої завжди були і будуть суверенітет та цілісність України, мир та сталий економічний розвиток задля процвітання українських громадян, ми підтримуємо рішення та дії нашого Головнокомандуючого, спрямовані на відновлення миру на нашій землі», – наголосив Мазурчак.

Також він закликав українців не піддаватися на інформаційні провокації довкола запровадження Надзвичайного стану – це вимушений захід, яка направлена на посилення безпеки громадян. Олександр Мазурчак закликав не панікувати та висловив впевненість у необхідності врегулювання конфлікту виключно дипломатичним шляхом.

«Ми впевнені у необхідності виключно мирного врегулювання конфлікту. А для цього вкрай важливо ухвалювати усі рішення зважено, з холодною головою та не піддаватися на провокації, зокрема й до розбрату в середині країни. Ми Україна і ми єдині», – заявив співголова партії.

Нагадаємо, 19 лютого партія «Наш край» оголосила мораторій на критику дій Головнокомандуючого з боку своїх партійців до повного встановлення миру в Україні та закликала до аналогічних кроків усі політичні сили країни.