«Наш край» підтримав виділення коштів на тероборону Лугинської громади Житомирщини

21.02.22lugynska silrada - «Наш край» підтримав виділення коштів на тероборону Лугинської громади Житомирщини

На позачерговій сесії Лугинської селищної ради внеслі зміни до бюджету на поточний рік і передбачили 120 тис. грн на територіальну оборону селища. Участь у засіданні взяли секретар Лугинської селищної ради від «Нашого краю» Олександр Губарець та депутат «Нашого краю» Сергій Чорний.

В ході засідання депутати затвердили звіт про виконання бюджету за 2021 рік та внесли зміни до бюджету на поточний рік, в частині надання фінансової підтримки на виплату заробітної плати. Таким чином, комунальні підприємства медичного спрямування отримають додаткові кошти на загальну суму біля 800 тис. грн. На покращення матеріально-технічної бази закладів освіти депутати передбачили 480 тис. грн, на придбання продуктів харчування для дошкільних начальних закладів – 400 тис. грн, ремонт покрівлі приміщення музичної школи – 200 тис. грн.

Також на позачерговій сесії розглянули безпекове питання та виділили 120 тисяч гривень на виконання заходів Програми підтримки Сил територіальної оборони та сприяння оборонній та мобілізаційній роботі.

Ще одне питання, яке погодили на засіданні, – це виділення матеріальної допомоги жителям громади у сумі 21,3 тис. грн.