Наш Край» підтримав створення в Миколаєві «Траси здоров’я»

16.11.17

«Наш Край» підтримав проект створення в місті Миколаєві «Траси здоров’я». Про це повідомив депутат Миколаївської міської ради від «Нашого краю» Сергія Карцев в ході засідання бюджетної комісії.

За його словами, реалізація такого проекту на території міста дозволить не тільки поліпшити спортивну інфраструктуру Миколаєва, а й залучити миколаївців до заняття спорту.

«Сьогодні місто має потребу в розвитку своєї інфраструктури буквально в усіх напрямках, і спорт не виняток. Створення «Траси здоров’я» – це лише невеликий крок, який ми спільно робимо для розвитку спортивного Миколаєва», – зазначив він.

Ініціатор проекту Максим Бревда розповів, що головна мета «Траси здоров’я» полягає в облаштуванні 4 км території парку «Перемоги», на якій будуть всі умови для тренувань велосипедистів і ролерів.

«В кінці цього місяця ми презентуємо з концепцією і техзаданием, на яку будуть запрошений депутати міськради», – зазначив він.

Як стало відомо, проектні роботи разом з геодезією обійдуться міському бюджету майже 180 тис. грн. А гроші на будівництво будуть закладені вже на наступний рік. Всі роботи хочуть завершити до травня 2018 року, щоб в теплу пору року городяни змогли гуляти в парку.

В результаті розгляду депутати відзначили, що ідею підтримують. У зв’язку з цим вони рекомендували департаменту ЖКГ виділити 200 тис. грн на проектування «Траси здоров’я».