«Наш край» підтримав розробку піщаного кар’єру на Житомирщині

18.08.2118 08 zhytomyr 2a - «Наш край» підтримав розробку піщаного кар’єру на Житомирщині

На сесії Коростенської районної ради депутати «Нашого краю» підтримали погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення піску Грозинської ділянки. Очікується, що невдовзі тут з’явиться перший в районі офіційний піщаний кар’єр. За відповідне рішення проголосували депутати від політичної партії «Наш край» Леся Рудницька та Олександр Ковальчук під час сесії Коростенської районної ради.

Депутати очікують, що це рішення сприятиме наповненню бюджету та утворенню нових робочих місць. Також на сесійному засіданні обранці розглянули ще ряд питань по наповненню та використанню районного бюджету, управлінню комунальним майном.

Заслухали на сесії відповідь Укравтодору щодо надання пропозицій до програми 2021 року Укрінфрапроекту. Мова йшла про облаштування пішохідних переходів системами освітлення та жовтими миготливими світлофорами на автомагістралі Київ-Ковель.

На завершення сесії депутати доручили голові районної ради Юлії Гаєвській звернутися із запитом до Коростенської міської ради щодо припинення дії договору про розміщення на місцевих полігонах твердих побутових відходів зі Львова.