«Наш край» підтримав рішення про подальше надання медпослуг у селах Городнянської громади на Чернігівщині

26.05.21gorodnya foto - «Наш край» підтримав рішення про подальше надання медпослуг у селах Городнянської громади на Чернігівщині

Депутати від політичної партії «Наш край» підтримали рішення про подальше надання медпослуг у селах Городнянської громади на Чернігівщині. Відповідні рішення ухвалені під час чергової сесії міської ради. Про це повідомила секретар Городнянської міської ради,  представниця «Нашого краю» Світлана Більська.

«Після тривалого обговорення депутатським корпусом прийнято ряд важливих рішень, що стосуються зміни діяльності мережі медичних закладів. Жоден населений пункт Городнянської громади не залишиться без медичного обслуговування», – зазначила вона.

Згідно з рішенням сесії, дев’ять фельдшерських пунктів громади реорганізують у медичні пункти тимчасового базування. Таке рішення пов’язано з вимогою Національної служби здоров’я України, за якою приміщення ФАПів  мають відповідати будівельним нормам та інклюзії. Медпункти тимчасового базування будуть розміщуватися у приміщеннях із належним обладнанням.

Також депутати «Нашого краю» підтримали низку важливих питань розвитку Городнянської територіальної громади.