«Наш край» підтримав реконструкцію стадіону і ремонт лабораторії в Олевську на Житомирщині

12.08.2112 08 olevsk - «Наш край» підтримав реконструкцію стадіону і ремонт лабораторії в Олевську на Житомирщині

На черговому засіданні 10-ї сесії Олевської міської ради депутати «Нашого краю» підтримали питання щодо спрямування коштів на реконструкцію стадіону і ремонт лабораторії. Про це розповів голова фракції Сергій Вовк.

Так, на сесії Олевської міської ради розглянули питання внесення змін до бюджету громади. Зокрема, депутати від «Нашого краю» підтримали спрямування коштів державної субвенції: 5 млн. грн. на реконструкцію стадіону «Колос» в м. Олевськ та 1,2 млн. грн. на капітальний ремонт покрівлі клініко-діагностичної лабораторії  Олевської центральної лікарні.

Також на сесії проголосували за надання дозволів КНП Олевська центральна лікарня та КНП Олевський центр ПМД на передачу приміщень в оренду на аукціоні для розміщення цілодобових аптечних пунктів.

Загалом на сесії депутати розглянули 55 питань порядку денного.

Напередодні сесії «нашкраївці» провели засідання фракції, на якому розглянули питання порядку денного сесії, виявили технічні недоліки в проектах рішень. Разом з тим, голова фракції Сергій Вовк запропонував подати міському голові депутатські звернення стосовно коштів, що виділялися у першому півріччі на соціально-економічний розвиток у розрізі старостинських округів, та про відсоткові показники преміювання старост.