«Наш край» підтримав протести медиків у Слов’янську

17.08.2117 08 slavyansk - «Наш край» підтримав протести медиків у Слов'янську

«Наш край» підключився до акції протесту медичних працівників в Слов’янську. Про це повідомив депутат Слов’янської міськради 8-го скликання від партії «Наш край» Юрій Макогон.

За його словами, ще до початку мітингу він підтримав медпрацівників слов’янської лікарні в їхньому прагненні домогтися вчасно отримувати заробітну плату за свою працю, писав звернення до міської ради.

«Протестувальники вимагали не тільки виплати заборгованості, але і зміни головного лікаря Слов’янської міської клінічної лікарні Володимира Степанова. Адже на думку медиків, вони стали заручниками недобросовісної роботи керівництва лікарні. Керівник міста на мітинг не прийшов, тому співробітники медустанов змушені були прийти до нього самі в будівлю міської ВГА», — розповів про мітинг Юрій Макогон.

Як підкреслив представник «Нашого краю», глава ВГА Володимир Лях, як і начальник відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради Олена Джим, а також заступник міського голови Юрій Підлісний, які спілкувалися з учасниками протесту, не змогли відповісти на головні питання медиків. Лях, зокрема, заявив, що на врегулювання ситуації в місцевому бюджеті зараз коштів немає.

«Мабуть, є більш важливі статті витрат. Такі, як оновлення плиткового покриття на озері Вейсовому. В цілому, місцеві чиновники далекі від проблем простих медсестр, адже свої зарплати вони отримали вчасно», — резюмував Юрій Макогон.

«Наш край» буде продовжувати відстоювати інтереси медиків. Зокрема, Юрій Макогон готує відповідні листи в Міністерство охорони здоров’я України та Державну службу України з питань праці з вимогою відновити права медичних працівників на своєчасне одержання винагороди за працю, а також на належні, безпечні і здорові умови праці.