«Наш край» підтримав недільну школу в Яготині

22.11.21nedilna shkola - «Наш край» підтримав недільну школу в Яготині

Депутати «Нашого краю» передали недільній школі для дітей при Свято-Пантелеймонівському храмі солодощі, книги та телевізор. Тож відтепер заняття в школі стануть ще цікавішими.

Голова обласної партійної організації Анатолій Присяжнюк зауважив, що вони з колегами з приємністю відгукнулися на прохання отця Рустіка підтримати недільну школу, адже вважають її діяльність важливою.

«Недільна школа при храмі виконує велику місію – сприяє духовному вихованню підростаючого покоління, залучає дітей до християнських цінностей, культури, вчить милосердю, турботі. В народі кажуть: те, що посієш у серці дитини, принесе плоди в її дорослому житті. Переконані, що кожна дитина знайде достойне місце в цьому житті, буде до чогось прагнути, не залишатиметься байдужою», – зазначив Анатолій Присяжнюк.

Представники «Нашого краю» подякували настоятелю храму, вчителям недільної школи та батькам за зусилля щодо підтримки просвітницького руху, духовного розвитку дітей.

«Захист християнських цінностей, духовне відродження суспільства – основа програми «Нашого краю». Ми активно долучаємося до реконструкції храмів, відновлення святинь. І така діяльність набуватиме поширення», – запевнив депутат Обухівської районної ради Юрій Цікаленко.

Нагадаємо, що за підтримки «Нашого краю» в Свято-Покровському храмі, що в селищі Гостомель, нещодавно було встановлено нові куполи та накупольні хрести, оновлено іконостас. Також було надано допомогу дитячій недільній школі при храмі Бориса і Гліба у Вишгороді.