«Наш край» підтримав бюджет Чернігівської області-2017

21.12.16

Депутати Чернігівської обласної ради на черговій сесії затвердили бюджет області на 2017 рік. Як повідомила керівник фракції «Наш край» у Чернігівській облраді Ольга Чередник, фракція підтримала усі рішення в інтересах жителів регіону. Всього депутати розглянули понад 60 питань.

Насамперед, фракція разом з колегами підтримала бюджет 2017 року, за який проголосували усі присутні депутати.

Згідно з документом, доходи обласного бюджету на 2017 рік визначено у сумі 4,986 млрд грн, у тому числі доходи загального фонду обласного бюджету 4, 875 млрд грн, доходи спеціального фонду обласного бюджету 110 млн грн. Видатки бюджету Чернігівської області на наступний рік становитимуть 4,983 млрд грн, у тому числі видатки загального фонду обласного бюджету 4,859 млрд грн, видатки спеціального фонду обласного бюджету 123 млн грн.

За словами директора департаменту фінансів Чернігівської ОДА Валерія Дудка, у бюджеті наступного року враховано підвищення розміру мінімальної заробітної плати до 3200 грн. «Зростання за окремими галузями фонду заробітної плати становить 45-70%», – сказав він. Водночас, В.Дудко зазначив, що на виплату заробітної плати окремих галузей не вистачає 126 млн грн. (найбільше в медицині – 48 млн грн. – зарплата за грудень 2017 року), хоча такою була ситуація і в попередньому році. «Проблеми, озвучені рік тому з цієї трибуни, ми вирішили. Так само будуть вирішені і цьогорічні», – зазначив керівник обласного департаменту фінансів.

Депутат облради від «Нашого краю» Артур Зінов’єв порушував питання про необхідність подальшого фінансування спортивних шкіл, які мали підтримку з обласного бюджету.

«Наш край» готовий підтримувати усі конструктивні рішення, такою була наша позиція і під час цієї сесії», – наголосила О.Чередник.