«Наш край» підтримав акцію з прибирання в Біловодську на Луганщині

16.09.2116 09 lug chystota - «Наш край» підтримав акцію з прибирання в Біловодську на Луганщині

«Наш край» в Біловодську на Луганщині разом з депутатами селищної ради долучився до акції «За чисте довкілля». Ініціював захід Біловодський селищний голова від «Нашого краю» Олег Мирошник.

 

Відповідно до розпорядження селищного голови, 10 вересня в Біловодську стартувала акція «За чисте довкілля». Її мета – комплексна підготовка до святкування Дня селища, яке відбудеться 18 вересня 2021 року.

Протягом акції громада планує ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, очистити від сміття лісосмуги уздовж шляхів, спортивних майданчиків, пам’ятників.

Напередодні цього заходу Олег Мирошник закликав місцевих жителів подбати про благоустрій, наведення порядку на вулицях, у парках, скверах та прилеглих до будинків територіях.

«До толоки також запрошуємо приєднатися підприємців, керівників установ і організацій та відновити практику проведення санітарних днів по прибиранню прилеглої й закріпленої території, адже чистота і благоустрій нашого довкілля повинні стати справою честі всіх його жителів», – наголосив очільник громади.