“Наш край” переміг в Арбузинській ОТГ на Миколаївщині поміж партій

25.12.17

Партія “Наш край” перемогла поміж партій в Арбузинській селищній громаді Миколаївської області на перших виборах в об’єднаних територіальних громадах 24 грудня.

За паралельним підрахунком голосів, 8 представників партії “Наш край” обрано депутатами.

Також обрано 4 депутатів від Аграрної партії, по 3 – від БПП “Солідарність” та “Батьківщини”, 1 – від Опозиційного блоку.

Усього в Арбузинській ОТГ обиралося 26 депутатів.

Як зазначив голова Миколаївської обласної організації партії «Наш Край» Юрій Кормишкін, незважаючи на жорстке протистояння між політичними силами на округах, «Нашому Краю» вдалося отримати впевнену підтримку жителів громад.

«Здобувши стійкий результат на виборах в ОТГ, «Наш Край» зміцнив позиції в області. Будь-виборчий процес повинен здійснюватися в правовому полі, і ні в якому разі протистояння між політичними силами не повинно впливати на волевиявлення громадян. Будь-які вибори повинні бути здоровою конкуренцією програм реальних дій з розвитку громад кандидатів в депутати. І не більше того», – зазначив Юрій Кормишкін.

Загалом, за підсумками виборів 24 грудня “Наш край” будуть представляти 24 депутати в усіх новостворених громадах Миколаївщини, а саме — Арбузинській, Березанській та Казанківській селищних, Прибузькій, Володимирівській, Радсадівській та Широківській сільських громадах. Після чого представництво політсили в депутатських корпусах на Миколаївщині збільшиться до 314 депутатів. Це другий показник в області серед представлених політичних сил.

Як відомо, 24 грудня у 51 об’єднаній територіальній громаді в 17 областях України відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад та відповідних сільських, селищних, міських голів. До складу 51 ОТГ увійшли 256 місцевих рад (міських – 7, селищних – 19, сільських – 230).