«Наш край» переміг на перевиборах у Комарівській ОТГ та виборах старост у Батуринській ОТГ

22.05.17

Сільрада Комарівської ОТГ поповнилася ще одним депутатом від «Нашого краю» а також представники політсили стали старостами Матіївки і Городища.

На перевиборах у Комарівській ОТГ, що відбулися 21 травня, переміг кандидат у депутати сільської ради від «Нашого краю» Михайло Новосьолов. Також представники “Нашого краю” стали старостами за підсумками виборів у селах Городище і Матіїївка, що входять до складу Батуринської ОТГ на Бахмаччині. Старостою Городища обрано Валентину Тишенко, Матіївки – В’ячеслава Побожого, які до цього працювали сільськими головами цих населених пунктів. Зокрема, Валентина Тишенко отримала підтримку майже 90% учасників голосування, за В’ячеслава Побожного проголосували понад 50% виборців, які прийшли на дільницю.

На перших виборах у Комарівській громаді 30 квітня Михайло Новосьолов набрав із своїм опонентом однакову кількість голосів виборців, тому у с. Ховмах Борзнянського району пройшли перевибори. У результатів голосування представник «Нашого краю» здобув перемогу.

Михайло Новосьолов – наймолодший кандидат від «Нашого краю», має значний досвід громадської діяльності, організовував та проводив спортивні змагання, займався волонтерською діяльністю. Цими питаннями планує опікуватися і в Комарівській сільській раді. Новообраний депутат переконаний, що молодь у сільській місцевості потребує більшої уваги з боку влади, насамперед, задля створення умов цікавого та змістовного дозвілля, щодо підтримки своїх ініціатив, популяризації здорового способу життя.

Як повідомлялося, за підсумками виборів голови і ради Комарівської ОТГ депутатами ради стали 8 представників «Нашого краю» (36%). Головою громади обрано Юрія Кантура, якого теж підтримував «Наш край».