“Наш край” передав лікарні у Мені милиці, інвалідні візки, ходунки та ліжка

16.11.16

«Наш край» продовжує допомагати мешканцям Чернігівщини. Учора активісти  «Нашого краю» передали допомогу двом медичним закладам райцентру Мена. Вантаж у вигляді засобів медичного призначення отримали Менська центральна районна лікарня та районний центр первинної медико-санітарної допомоги. Відтепер лікувальні установи матимуть необхідні комплекти для реабілітації пацієнтів – милиці, інвалідні візки, ходунки, також вони отримали сучасні дерев’яні ліжка.

За словами головного лікаря ЦРЛ Петра Хомрача, лікарня зараз обслуговує понад 36 тис. жителів Мени і району. Оскільки це найбільший лікувальний заклад серед шести навколишніх районів, то у перспективі він має стати центром одного із госпітальних округів Чернігівщини. «Матеріально-технічна медичного закладу, як й інших в нашій країні, застаріла. Це обладнання дуже важливе та необхідне. Кожній допомозі вдячні», – наголосив він.

Керівник районного центру первинної медико-санітарної допомоги  Наталія Корнієнко погоджується із думкою колеги. Вона особливо вдячна за надані ліжка, адже в амбулаторіях (до центру їх входить 7) у них є потреба. «Наша мета – якісна допомога жителям Менського району. Це важлива для нас підтримка», – зазначила вона.

Голова депутатської фракції «Наш край» у Чернігівській обласній раді Ольга Чередник підкреслила, що «Наш край» не залишається осторонь вирішення нагальних питань забезпечення медичних і соціальних закладів, аби послуги для жителів області були якісними і доступними. «Ми працювали і будемо працювати у цьому напрямку», – додала депутат обласної ради.

Благодійну допомогу передали представник «Нашого краю» Олександр Любарець та голова Менської районної партійної організації «Наш край» Володимир Булавко. У заході також взяв участь голова Менської районної ради Олександр Мисник.

DSC_0011DSC_0036DSC_0040