“Наш Край” передав комп’ютери в Іванівський НВК

20.01.17

Напередодні Нового року депутат Запорізької обласної ради від політичної партії “Наш край» Володимир Величко передав для кабінету інформатики Іванівського НВК три сучасні комп’ютери.

Такий подарунок був необхідний навчальному закладу. Проблема незадовільного матеріально-технічного забезпечення Іванівської школи піднімалася і оговорювалася давно. Проте вирішити її вдалося лише завдяки небайдужості депутата.

Керівництво навчально-виховного комплексу розуміє, що наявність комп’ютерів швидко підвищить загальний рівень комп’ютерної грамотності молодого покоління Іванівки. Опановуючи ази інформаційних технологій, молодь села зможе розширити свої пізнання у відповідності до стрімких темпів розповсюдження комп’ютерної індустрії в світі.

«Наша школа мала гостру потребу у облаштуванні комп’ютерного класу. На початок 2016 року на 130 учнів школи не було жодного нормально функціонуючого навчального комп’ютера. Школярі не могли повноцінно опановувати ази інформатики та інформаційних технологій, не мали доступу до пошуку довідкової інформації в мережі Інтернет, а в результаті – не отримували необхідний рівень освіти, на який заслуговують і якого прагнуть», – зазначив директор Іванівського НВК Володимир Білий.

Впродовж 2016 року Володимир Величко передав школі три сучасні комп’ютери. Ще три він подарував школі напередодні Нового року. Це дозволить облаштувати сучасний комп’ютерний клас, щоб учні сільської місцевості могли отримувати якісну освіту і стати затребуваними фахівцями.

Депутат Запорізької обласної ради від політичної партії “Наш край» Володимир Величко сподівається, що завдяки новому комп’ютерному класу діти з більшим ентузіазмом та завзяттям будуть опановувати не лише інформатику, а й інші шкільні дисципліни, і хтось із них виросте видатним науковцем або вченим  та прославить свій рідний край.