«Наш край» озвучив 5 завдань для влади на 2020 рік

27.12.19

Децентралізація, чесні місцеві вибори, закони для ФОПів, мир, пенсії, соцвиплати та тарифи – «Наш край» озвучив 5 завдань для влади на наступний рік. Про це заявив співголова партії Олександр Мазурчак.

За його словами, «Наш край» озвучив 5 завдань, вирішення яких дозволить розпочати реформи в інтересах українців.

«Найпершим завданням є завершення децентралізації. Для цього зміни до Конституції мають бути якісними та підтримуватися тими, хто має стосунок до місцевої влади – всіма політичними силами та громадськими об’єднаннями», – зазначив Олександр Мазурчак.

Наступним завданням співголова партії назвав проведення чесних та справедливих місцевих виборів.

«Ці вибори мають остаточно перезавантажити владу та запустити нову структуру на рівні областей із ліквідацією адміністрацій і районних рад», – переконаний Олександр Мазурчак.

Серед завдань, відзначив він, також скасування несправедливих законів для підприємців та завершення «епохи бідності».

«Без скасування законів закони №№128 та 129 до кінця 2020 року багатьом підприємцям доведеться або закрити свій бізнес, або піти «у тінь». Також влада, як і обіцяла на виборах, має врешті-решт наступного року суттєво підвищити пенсії та соцвиплати, а також значно знизити тарифи, щоб люди відчули на собі обіцяний «кінець епохи бідності», – наголосив Олександр Мазурчак.

Підсумовуючи, співголова партії «Наш край» зазначив, що влада має продовжувати йти шляхом наближення миру на нашій землі.

«Наш край» впевнений, що для цього у влади є всі необхідні повноваження та підтримка громадян», – сказав Олександр Мазурчак.