“Наш край” організував весняні толоки у селах Комарівської громади

05.04.17

1234 225x300 - “Наш край” організував весняні толоки у селах Комарівської громадиАктивісти партії “Наш край” організували весняні толоки у селах Комарівської громади. Прибирання та благоустрій сільских територій вже відбулись у Комарівці, Прохорах і Краснопільскому. Аби навести порядок після зими, на прибирання масово вийшли мешканці цих сіл.

Під час толоки поприбирали центральні частини сіл, пофарбували паркани, побілили і обрізали дерева.

Сільский голова Комарівки Юрій Кантур, який балотується на посаду голови Комарівської ОТГ, впевнений, що в  громаді будуть створені всі умови для підтримки порядку у населених пунктах.

“У громаді потрібно створити і забезпечити ефективну роботу комунального підприємства Комарівської територіальної громади, придбати спеціальну техніку, що дозволить суттєво покращити санітарний стан територій. У намірах організувати сортування сміття”, – зазначив сільский голова.

Толокі за підтримки “Нашого краю” відбуватимуться і в інших селах Комарівської громади. У селі Берестовець, окрім прибирання, встановлять лави поблизу сільского будинку культури.

Комарівська громада – перша, що створюється у Борзнянському районі – об’єднуватиме шість сільських рад, всього 12 сіл (Комарівку, Берестовець, Іллінці, Красносільське, Запоріжжя, Прохори, Шевченка, Смоляж, Ховми, Ворону, Линівку і Сидорівку).