«Наш край» організував на Київщині турнір з пляжного волейболу

12.09.2112 09 kyevshhyna - «Наш край» організував на Київщині турнір з пляжного волейболу

У селі Чайки, що на Богуславщині, відбувся турнір з пляжного волейболу, який зібрав гравців-аматорів з усієї області. Захід відбувся за підтримки політичної партії «Наш край» та був присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Змагання проходили на базі дитячо-оздоровчого табору «Чайка», участь у волейбольних баталіях взяли 18 чоловічих та жіночих команд.

За словами голови обласної організації партії «Наш край» Анатолія Присяжнюка, такі заходи сприяють розвитку спорту та залученню населення до здорового способу життя. Водночас він акцентував на розбудові спортивної інфраструктури в громадах.

«Такими заходами ми прагнемо заохотити якомога більше людей до активного відпочинку. Адже спорт — це фізичний гарт, запорука здоров’я. Тому в кожній громаді необхідно працювати над розвитком спортивної інфраструктури, покращенням стану існуючої матеріально-технічної бази, створенням необхідних умов для організації фізкультурно-масової роботи», — наголосив Анатолій Присяжнюк.

За результатами гри, серед чоловічих команд перемогу здобули волейболісти з Богуслава, друге місце посіла команда з Таращі, третє — гравці з Миронівської територіальної громади.

Серед жіночих команд призові місця здобули команди з Богуслава.

Переможці та призери турніру були нагороджені медалями та отримали грошові винагороди. Також усіх учасників змагань було відзначено грамотами «Нашого краю».