«Наш Край» очищає від отрутохімікатів курортний Генічеський район

21.07.2121 07 herson - «Наш Край» очищає від отрутохімікатів курортний Генічеський район

«Наш Край» наполіг на вивезенні отрутохімікатів з курортного Геніческого району. Наразі відбуваються перезавантаження перших 60 тон, які найближчим часом поїдуть на утилізацію до Житомира. Про це повідомила голова фракції ПП «Наш Край» Генічеської районної ради Наталя Стегура.

Уже сьогодні до Житомира на утилізацію відправлять першу чергу хімзасобів, пообіцяв й голова Херсонської ОДА Сергій Козир під час робочої поїздки до Генічеського району. Ця інформація викладена його ФБ-сторінці, – розповіла Наталя Стегура.

Під час робочої поїздки в Генічеський район голови Херсонської обласної організації ПП «НАШ КРАЙ» та голови фракції в Херсонській обласній раді Віталія Булюка я попросила його підставити плече на обласному рівні. Розповіла депутат «Нашого Краю”.

Сьогодні група керівників області побувала на майданчику між смт Рикове та с. Рівне Генічеського району із розташованими на ньому 56 залізобетонними контейнерами з непридатними та забороненими до використання пестицидами. Загалом там 160 тон і 60 з них буде перезатарено, перевезено та утилізовано. По цьому питанню в області уже укладений договір і ведуться роботи.

21 07 herson 2 1024x769 - «Наш Край» очищає від отрутохімікатів курортний Генічеський район

«Звернення депутатів Генічеської районної ради щодо виділення коштів на ці цілі у дії! Це перший проєкт рішення, внесений мною як депутатом на розгляд районної ради та її органів, хоча з цього питання неодноразово зверталась як громадянин до Херсонської ОДА та займалась цим питанням разом з колегою депутатом – Володимиром Брагінцем», – розповіла депутат «Нашого краю» Наталя Стегура.

Всього на Херсонщині потребує утилізації понад 1770 тон отрути.