«Наш край» обговорив проблемні питання Чернігівщини із депутатами району та області

27.05.21novyna 27.05 chernigiv deputaty glav - «Наш край» обговорив проблемні питання Чернігівщини із депутатами району та області

Керівник обласної партійної організації політичної партії «Наш край» Сергій Баришовець провів зустріч із депутатами політичної партії  Чернігівської міської та Чернігівської районної рад. Учасниками спілкування також стали депутати облради Ігор Романенко і Юрій Музика.

novyna 27.05 chernigiv deputaty2 - «Наш край» обговорив проблемні питання Чернігівщини із депутатами району та області

Обговорено питання поліпшення комунікації із місцевими жителями задля розуміння проблемних питань людей і шляхів їх вирішення.

«Ми розуміємо, що в обласному центрі й громадах мешканців турбують різні питання, але є чимало спільних позицій – це потреба в якісних медичних та освітніх послугах, хороших дорогах, гідному соціальному забезпеченні», – зазначив Сергій Баришовець.

Водночас озвучено негативну тенденцію, коли з обласного бюджету виділяються кошти на ремонт доріг у Чернігові, де фінансова ситуація порівняно є кращою, аніж у багатьох громадах Чернігівщини. «Наш край» в обласній раді такі рішення принципово не підтримує.

novyna 27.05 chernigiv deputaty1 1024x677 - «Наш край» обговорив проблемні питання Чернігівщини із депутатами району та області

Учасники зустрічі висловили впевненість, що кращій поінформованості жителів регіону про діяльність політичної сили сприятиме і газета «Наш край – Чернігівщина», вихід якої відновлено обласним партійним осередком.