“Наш край” не допустив приватизацію будівель у міському парку

15.06.17

Депутати фракції «Наш край» у Ніжинській міській раді виступили категорично проти приватизації будівель на території парку імені Т.Шевченка. Про це повідомила керівник фракції Ірина Онокало, коментуючи результати чергової сесії міськради.

За її словами, на розгляд міськради ради було винесено питання щодо приватиціїї будівель, які розташовані на орендованій ділянці міського парку.

“Підприємець, який має договір оренди землі у міському парку на 49 років,   звернувся з проханням щодо приватизації будівель, розташованих на цій території. Депутати “Нашого краю” не підтримали це питання. У підсумку підприємець дозволу від міськради не отримав”, – зазначила Ірина Онокало.

Загалом депутати на черговій сесії Ніжинської міськради розглянули понад 30 питань. Серед них – внесення змін до міського бюджету, змін до фінансування бюджетних програм. Зокрема, спрямовано кошти на освіту (придбання меблів для шкіл, ремонт майстерні в одному із загальноосвітніх закладів Ніжина), комунальне господарство, медицину.

Також депутати схвалили рішення про виділення коштів на компенсацію витрат пов`язаних з лікуванням дітей у стаціонарі. Передбачений розмір компенсації  становить 300 грн і виділятимуть на ці потреби 50 тис. грн щомісяця. Крім того, виділено кошти на придбання однієї квартири для дитячих лікарів.