«Наш край» не допустить фальсифікації виборів на Херсонщині, – Володимир Сальдо

23.10.15

Партія «Наш край» буде перешкоджати спробам влади організувати провокації на виборчих дільницях Херсона та сфальсифікувати результати виборів. Про це йдеться у заяві кандидата на посаду міського голови Херсона від «Нашого краю» Володимира Сальда.

Як зазначає лідер «Нашого краю» в Херсоні, представники влади готують провокації на виборчих дільницях регіону. «Нам стало відомо, що зараз додруковуються фальшиві бюлетені, які потім будуть вкидати у скриньки на тих дільницях, де високі шанси на перемогу кандидатів від «Нашого краю», – заявив Володимир Сальдо.

Таким чином, збільшивши кількість бюлетенів, фальсифікатори мають намір розмити результат «Нашого краю» і штучно домогтися заниження результату партії. «Ми готові до таких провокацій з боку конкурентів: «Наш край» підготував достатня кількість членів виборчкомів, спостерігачів та юристів, щоб відстояти результати голосування херсонців. Разом з тим ми закликаємо правоохоронні органи і громадські організації взяти ситуацію під контроль та не допустити фальсифікацій на виборах 25 жовтня», – зазначив лідер партії в Херсоні.

«Партія «Наш край» нагадує членам виборчих комісій про те, що в разі участі у спотворенні результатів голосування на них чекає кримінальна відповідальність. Так, підробка виборчих документів, яка вплинула на результати голосування, загрожує позбавленням волі на строк від 3 до 5 років», – наголосив Володимир Сальдо.

«Влада послідовно намагаються не допустити перемоги «Нашого краю» на виборах: спочатку представникам партії безпідставно відмовляли в реєстрації, тепер у нас пробують вкрасти перемогу. Але ми готові захищати голос кожного виборця, адже на нашому боці закон і жителі Херсона», – заявив кандидат на посаду міського голови Херсона Володимир Сальдо.

Нагадаємо також, що сьогодні в Херсоні поширюється фальшива листівка від імені кандидата на посаду міського голови Володимира Сальда. У ній зазначається, що він нібито не бере участь у виборах, а замість нього в бюлетень внесені прізвища двійників. Також Володимир Сальдо в цій листівці нібито закликає не голосувати за його двійників.