«Наш край» не делегуватиме кандидатуру секретаря Чернігівської міськради

07.06.17

Фракція «Наш край» не висуватиме свого представника на посаду секретаря Чернігівської міської ради. Таким є рішення фракції політичної сили у міськраді. Про це повідомили в Чернігівській організації “Нашого краю”.

«Атрошенко може обирати з-поміж залежних від нього кнопкодавів, які готові вести підкилимні ігри та вступати у домовленості задля своїх інтересів. Ми хочемо працювати заради інтересів усієї громади Чернігова», – зазначили у «Нашому краї».

Представники політичної сили заявляють про свою принципову позицію і незгоду бути причетними до дерибану міського бюджету Чернігова, земельних оборудок, корупційних схем у міські раді. Чітка позиція Віктора Бистрова і його заяви стали підставою для зняття з посади секретаря міськради.

Також про свою незгоду працювати у команді чинного міського голови заявив заступник мера Олександр Атрощенко, написавши заяву на звільнення.

Нагадаємо, 25 травня на засіданні сесії Чернігівської міської ради на голосування було винесено питання про зняття Віктора Бистрова з посади секретаря міської ради. За те, щоб зняти Віктора Бистрова з посади секретаря міської ради, проголосували 23 депутати, 4 були “проти”. Фракція «Нашого краю» у Чернігівській міській раді розцінює зняття Віктора Бистрова з посади секретаря міської ради, як політичний тиск і розправу за принципову позицію депутатів.