«Наш край» назвав три ключові сфери, які мають бути модернізовані заради майбутнього українських дітей

01.06.20

Для забезпечення майбутнього українських дітей потрібно модернізувати освіту, медицину та відносини громадянин-держава. Про це заявив співголова партії “Наш край” Олександр Мазурчак.

За його словами, без модернізації цих трьох ключових сфер в українських дітей не буде майбутнього.

«1 червня – День захисту дітей. Для чиновників – це формальне свято та привід підлаштувати під цей день заходи та розпорядження без впровадження цілеспрямованої політики. «Наш край» нагадує владі, що головна мета будь-яких змін – це дати нашим дітям та всім прийдешнім поколінням здоров’я, освіту та щастя. Без цих ключових сфер у наших дітей не буде майбутнього», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він наголосив, що першочергово потрібно модернізувати під сучасні вимоги освіту та медицину.

«Цьогорічний карантин проявив всі недоліки української системи освіти: повна відсутність сучасних методик, слабкі інструментарії,  неналежна система рівного доступу до завдань. Сучасна освіта не виконує головне завдання    знайти у дитини здібності та підтримувати й розвивати їх все життя. Щодо медицини – то реформа перетворила основне задання медицини попереджати хвороби заздалегідь на заробляння грошей. Зрозуміло, що за таких умов влада продемонструвала свою повну неспроможність протистояти епідемії», – переконаний Олександр Мазурчак.

Співголова партії «Наш край» зазначив, що третя сфера, яка потребує модернізації, – це відносини людина-держава.

«Хабарі в освіті, медицині, у побуті формують у дітей відповідне ставлення до життя та професії. Цей уклад виховує хабарників, «схемщиків», халтурників та казнокрадів, він із самого дитинства розчаровує дітей у пошуку власного професійного життєвого шляху», – зазначив Олександр Мазурчак.

Він закликав владу задуматись, кому належатиме держава у майбутньому.

«Владі варто сьогодні переосмислити: кого і для чого вона виховує, і кому й для чого передасть цю державу у майбутньому», – підсумував Олександр Мазурчак.

Як відомо 1 червня в Україні відзначають День захисту дітей.