«Наш край» навів лад в старій частині Краматорська

22.04.16

22 квітня в рамках загальноміського тижня чистоти за ініціативи депутатів Краматорської міської ради від політичної партії «Наш край» Світлани Фоміної та Олександра Шихова відбувся суботник в старій частині міста.

В результаті «суботника» була прибрана ділянка вулиці Староміської (Союзної) в районі перетину з вулицею С.Крушельницької (Войкова), перехрестя вулиць Дмитра Мазура (Моріса Тореза) і Краєвидної, територія, прилегла до ДЗОТу – вивезені хащі та сміття, наведений лад на проїзжій частині.
«Я безмежно вдячна всім, хто відгукнувся на нашу ініціативу і взяв участь в наведенні порядку в нашому місті!, – сказала по завершенні робіт депутат міськради Світлана Фоміна – “Зокрема, дякую працівникам адміністративно-господарського відділу СКМЗ, які сьогодні прибрали і вивезли справжні джунглі з вулиці Староміській. Тепер місцевість, на якій ми працювали, просто не впізнати. Військові привели до ладу пам’ятник жертвам фашизму і висловили бажання прийти сюди 9 травня, щоб вшанувати пам’ять наших визволителів. Цей захід ще раз довів, що, правильно об’єднавши зусилля, ми можемо досягти дуже багато!».