«Наш край» наполягає на необхідності підготовки Запоріжжя та області до можливих пожеж

13.08.2113 08 zaporozhe - «Наш край» наполягає на необхідності підготовки Запоріжжя та області до можливих пожеж

Аномально високі температури щорік призводять до жахливих наслідків, а численні лісові пожежі шкодять не лише екосистемі, а й часто забирають найцінніше — людські життя.

За даними ДСНС України кількість пожеж в області за минулий рік склала 1731 пожежі на площі 460,9 га, а загальна сума збитків по всій країні внаслідок займань в екосистемах збільшилась аж в 6 разів. Про це повідомила депутат Вільнянської міської ради Дончик Тетяна.

«В Європі лютує стихія, і вогонь підходить все ближче до України. Торішній досвід з масштабними пожежами мав би навчити служби відповідально виконувати свої обов’язки. Але зараз замість оперативної профілактики та підготовки до ймовірних пожеж, ДСНС України обмежуються усними попередженнями», — заявила депутат.

Дончик Тетяна підкреслює, що попри постійні повідомлення служб про аномальну спеку та надзвичайний стан в окремих регіонах України, уряд продовжує ігнорувати загрозу.  Пожежа в липні вже нанесла удар по природній екосистемі Запоріжжя, знищивши 1 га соснового лісу в Національному заповіднику Хортиця.

«Наш край» наполягає на необхідності терміново провести засідання РНБОУ з питання готовності служб ДСНС до можливих пожеж, а Запоріжжя бути готовими до надзвичайних ситуацій. Ми не можемо допустити повторення сценарію інших країн!