«Наш край» наголошує на необхідності створення на Чернігівщині п’яти районів

16.06.20

Кабінет Міністрів України затвердив порядок адміністративно-територіального устрою субрегіонального рівня і подав до Верховної Ради України проект постанови, згідно з яким у Чернігівській області створюються чотири райони: Прилуцький (з центром у м. Прилуки), Ніжинський (з центром у м Ніжині), Північний (з центром у м Новгород-Сіверський) та Чернігівський (з центром у м. Чернігів).

Як повідомила депутатка Чернігівської обласної ради від партії «Наш край», керівниця регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад Ірина Грозенко, «Наш край» відстоював створення в області 5-6 районів, однак ці пропозиції не були враховані. «Районування регіону має ще затверджуватися парламентом, тож є сподівання, що депутати внесуть зміни і створять на Чернігівщині, що належить до найбільших областей за територією в країні, хоча б ще один район», – наголосила вона.

Фракція «Наш край» у Бахмацькій районній раді ініціює звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з метою створення на Чернігівщини п’яти районів – у тому числі й Бахмацького, над створенням якого активно працював народний депутата України і співголова політичної партії «Наш край» Валерій Давиденко.  Збереження Бахмацького району підтримує і керівниця фракції «Наш край» у Чернігівській облраді Ольга Чередник.

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді ініціювала звернення до центральних органів влади щодо збільшення районів у регіоні, однак це звернення депутати інших фракцій не підтримали.