«Наш край» наголошує на дотриманні закону при передачі комунального майна в оренду

13.03.19

Депутати Чернігівської обласної ради від політичної партії «Наш край» наголошують на необхідності дотримання законності діяльності виконавчих органів Чернігівської обласної ради та окремих посадових осіб (йдеться про КП «Ліки України») і закликають не маніпулювати думкою громадськості, використовуючи колектив підприємства. Про це повідомила керівник фракції «Наш край» в облраді Ольга Чередник.

За її словами, від уповноважених представників ТОВ «Ліки України» надійшов лист до керівника Чернігівської облради щодо дотримання соціальних гарантій працівників підприємства і проханням «припинити відверті наклепи депутатів обласної ради».

«По-перше, ми заявили про порушення матеріальних прав громади, а не трудового колективу. По-друге, ніхто не оскаржує рішення створення підприємства, і це добре, коли трудові права працівників не порушують, але «Наш край» наголошує на незаконності дій керівника управління комунального майна облради Андрія Буніна щодо передачі комунального майна в оренду. Тому має місце відверте маніпулювання громадською думкою», – підкреслила Ольга Чередник.

На її думку, щоб відволікти увагу громадськості від зловживань під час передачі комунального підприємства в оренду і з’являться «такі листи» з проханням «втихомирити» депутатів.

Як повідомлялося раніше, у лютому за ініціативою «Нашого краю» група депутатів обласної ради оскаржила у суді два рішення облради 2018 року, що стосуються змін положення управління комунального майна облради. Ці рішення дозволили одноосібно начальнику управління комунального майна Андрію Буніну передати в оренду прибуткове комунальне підприємство «Ліки України».  Депутати облради розцінюють дії Андрія Буніна незаконними.

Довідка: комунальне підприємство «Ліки України» створене у 1999 році при Чернігівській обласній раді. На сьогодні мережа має підрозділи у майже всіх районах області і зараз налічує 52 аптеки, 61 аптечний пункт та аптечний склад. Загалом – 114 закладів.