«Наш край» набрав понад 30% голосів на виборах у Миколаївській об’єднаній громаді Донецької області, – екзит-пол

18.12.16

Партія «Наш край» набрала 31,3% та посіла друге місце на виборах у Миколаївській об’єднаній територіальній громаді Слов’янського району Донецької області. Про це свідчать попередні результати екзит-полу, проведеного коаліцією громадських та дослідницьких організацій.

За даними дослідження, на виборах у Миколаївській об’єднану територіальну громаду лідирують БПП «Солідарність» (38,5%) та «Наш Край» (31,3%), далі, зі значним відставанням, йдуть Опозиційний блок (12,2%) та Аграрна партія (8,7%). За результатами опитування, інші політичні сили так і не змогли подолати 5% -й бар’єр.

Вибори в Миколаївській об’єднаній територіальній громаді (Слов’янський район Донецької області) відбулися 18 грудня. У них взяло участь 46% виборців, які проживають на території громади. До Миколаївської ОТГ входять місто Миколаївка, села Малинівка та Рай-Олександрівка.

18 грудня в Україні відбулися вибори в 143 об’єднаних територіальних громадах.

Екзит-пол проведений протягом дня 18 грудня Центром досліджень проблем громадянського суспільства, Інститутом аналізу і прогнозування та Ресурсним центром ініціатив громади (всі – Київ), Українським інститутом антикризового менеджменту (м Костянтинівка) та ГО «Східна Варта» (м Сєвєродонецьк). В рамках дослідження опитано 1000 респондентів на всіх виборчих дільницях. Статистична похибка вибірки не перевищує 3%.