“Наш край” на Житомирщині проголосував за збільшення фінансування шкіл

14.05.21photo 2021 05 14 14 23 59 - "Наш край" на Житомирщині проголосував за збільшення фінансування шкіл

“Наш край” на Житомирщині проголосував за збільшення фінансування шкіл майже на 670 тисяч гривень. Відповідне питання на черговому засіданні бюджетної комісії підтримали депутати Житомирської обласної ради від партії “Наш край” Ігор Ходак та Сергій Диняк.

“Ці кошти будуть спрямовані в навчальні заклади задля проведення безпечного зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, на закупку  засобів захисту проти  COVID-19 – це і дезинфікуючі речовини, і захисні засоби для працівників освітніх закладів. Основна сесія ЗНО розпочнеться уже 21 травня, до того часу область має підготуватись до цього процесу. Головні завдання – безпека для усіх учасників”,- зазначив Ігор Ходак.

Гроші субвенції підуть також на придбання ноутбуків для працівників шкіл, які беруть участь в організації  дистанційного навчання.

“Нині перед навчальними  закладами постали нові виклики, які мають бути подолані без негативного впливу на рівень  освіти дітей. Шкільна освіта має залишатись якісною базою при будь-яких умовах”,- наголосив Ігор Євгенович.