«Наш край» на Житомирщині проголосував за придбання у концесію обладнання для онкодиспансера

30.07.2130 07 zhytomyr - «Наш край» на Житомирщині проголосував за придбання у концесію обладнання для онкодиспансера

Депутати від «Нашого краю» одноголосно підтримали проєкт рішення щодо державно-приватного партнерства у формі концесії. Мова йде про лінійний прискорювач для КНП «Житомирський обласний онкологічний диспансер». Про це повідомив голова фракції політичної партії «Наш край» в Житомирській обласній раді Сергій Диняк.

«Це важливе обладнання, якого потребують жителі нашої області. І тому наше завдання, як депутатів, зробити все можливе, щоб лінійний прискорювач з’явився в онкодиспансері, адже це питання життя і здоров’я людей», зазначив Сергій Диняк.

Усього на черговій сесії Житомирської обласної ради розглянули 50 питань порядку денного. Зокрема погодили ряд звернень до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

Серед питань, що також розглядались — фінансування з держбюджету Поліського природного заповідника та електрифікація залізничної колії за маршрутом Бердичів-Житомир-Коростень-Овруч до державного кордону. Крім того, підтримали звернення щодо пенсійного забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та ветеранів силових структур, а також щодо реформування податкової системи та фінансування закладів охорони здоров’я вторинного та третинного рівнів.

Майже всі питання депутати підтримали одноголосно, після чого заслухали виступи представників громадськості.