«Наш край» на Житомирщині посприяв виділенню коштів на лікарні в Олевську

12.11.21sesiya - «Наш край» на Житомирщині посприяв виділенню коштів на лікарні в Олевську

Депутати від політичної партії «Наш край» під час чергової сесії Олевської міської ради проголосували за розподіл субвенції державного бюджету на встановлення кисневої станції та ремонт медичних установ міста.

Під час XIV сесії міськради депутати від «Нашого краю» підтримали ряд важливих для громади питань, зокрема, щодо внесення змін до бюджету.

Так, проголосували за розподіл субвенції 1,5 млн грн з державного бюджету на встановлення кисневої станції в інфекційному відділенні лікарні.

Також депутати підтримали спрямування коштів з обласного бюджету в сумі 458 тис. грн на капітальний ремонт частини приміщення будівлі клініко-діагностичної лабораторії та 150 тис. грн на виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт неврологічного відділення.

Крім того, партійці підтримали рішення про виділення коштів на мікроавтобус для перевезення спортсменів. Також на сесії Олевської міської ради розглянули та погодили приєднання Журжевицького старостинського округу до Покровського.

Депутати політичної партії «Наш край» завжди підтримую інтереси громади та сприяють вирішенню важливих питань свого краю на сесії.